Dlaczego planszówki

Gry planszowe, zarówno te z planszą i bez niej ;) , to świetny sposób na spędzanie czasu z rodziną czy przyjaciółmi, w długie zimowe wieczory, w podróży lub nad wodą, na imprezie i tylko we dwoje, czyli zawsze i wszędzie. Na naszym blogu będziemy Was mocno do tego przekonywać i podpowiadać w co i z kim grać, by znajomi w różnym wieku i z różnymi umiejętnościami chcieli do grania wracać, dobrze się przy tym bawili, uczyli, a przede wszystkim integrowali. Chodzi o czas spędzany z dala od komputerów i telewizorów, ale nadal w interesującym wykreowanym, kolorowym świecie, rozmawiając ze sobą, śmiejąc się, a czasem nawet kłócąc ;) Ale o tym jakie emocje która z „planszówek” wyzwala też Wam napiszemy. Uwaga – nie znajdziecie tutaj instrukcji do gry, a nasze przemyślenia i odczucia.

Dlatego by wybrać dla siebie najlepszą grę czytajcie naszego bloga. Marcin, ponieważ jest zdecydowanie bardziej obiektywną osobą w naszym związku ;) , będzie oceniał kolejne pozycje w skali od 1 do 6, gdzie 1 – gra dla nikogo, (zdecydowanie odradzamy) i 6 – według nas hicior :)

I jeszcze organizacyjnie, jeśli jesteście zainteresowani recenzją konkretnej gry, dajcie znać, w miarę możliwości opowiemy o niej na Wasze życzenie.

Do napisania,

Agnieszka i Marcin

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.