Dlaczego planszówki?

Gry planszowe, zarówno te z planszą i bez niej ;) , to świetny sposób na spędzanie czasu z rodziną czy przyjaciółmi, w długie zimowe wieczory, w podróży lub nad wodą, na imprezie i tylko we dwoje, czyli zawsze i wszędzie.
Na naszym blogu będziemy Was mocno do tego przekonywać i podpowiadać w co i z kim grać, by znajomi w różnym wieku i z różnymi umiejętnościami chcieli do grania wracać, dobrze się przy tym bawili, uczyli, a przede wszystkim integrowali. Chodzi o czas spędzany z dala od komputerów i telewizorów, ale nadal w interesującym wykreowanym, kolorowym świecie, rozmawiając ze sobą, śmiejąc się, a czasem nawet kłócąc ;) Ale o tym jakie emocje która z „planszówek” wyzwala też Wam napiszemy. Uwaga – nie znajdziecie tutaj instrukcji do gry, a nasze przemyślenia i odczucia.

Dlatego by wybrać dla siebie najlepszą grę czytajcie naszego bloga. Marcin, ponieważ jest zdecydowanie bardziej obiektywną osobą w naszym związku ;) , będzie oceniał kolejne pozycje w skali od 1 do 6, gdzie 1 – gra dla nikogo, (zdecydowanie odradzamy) i 6 – według nas hicior :)

I jeszcze organizacyjnie, jeśli jesteście zainteresowani recenzją konkretnej gry, dajcie znać, w miarę możliwości opowiemy o niej na Wasze życzenie.

Do napisania,
Agnieszka i Marcin

dlaczego1

4 comments on “Dlaczego planszówki?

  1. W necie jest sporo recenzji gier. Wasza jednak jakoś do mnie przemawia.
    Warunek sukcesu: pokazujcie regularnie więcej recenzji. Człowiek już taki jest, iż lubi wciąż nowe i nowe, więc częściej będzie odwiedzał Waszą stronę. Ja oczywiście też będę regularnie zaglądała.

  2. jeśli jesteście zainteresowani recenzją konkretnej gry, dajcie znać, w miarę możliwości opowiemy o niej na Wasze życzenie

    W związku z powyższym mam życzenie. Napiszcie coś o „Listy z Whitechapel”. Waham się, czy kupić.

    1. Jeszcze nie graliśmy w tę grę, musimy najpierw ją znaleźć do wypróbowania, ale to już w nowym roku. Gra jest droga, więc warto poczekać na recenzję :)

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.